dnes, dňa 23.4.2012, Michal Mitro odmietal pohnúť čo by len prstom vo vecy vyhodnocovania svojho empirického dotazovania sa na povahu respondentami prercipovanej celebrifikácie jeho osoby, jej zdrojov, príčin a následkov a miesto toho radšej fajnotky mňam mňam papkal a kuchtil… mmm. malá rýmovačka na pozdvyhnutie ducha:

viete ako varia celebrtiy?

neviete!

a freegani ako varia?

tiež neviete?

a ako varia celebrity freegani?

to sa hneď dozviete!

mal by som-li parafrázovať rytmA (naučte sa konečne skloňovať vy neohrabanci!!!): moje prdy rozleptajú tvoju sliznicu, lebo mi závidíš môj flow.

na raňajky Michal Mitro spapkal fajnovú žemľovečku. potrebujete na to:

preliezť plot backstagu BILLY na ulici Křenova a vybrať z košovitej dózy  s nápisom “pečivo” asi tak jednu igelitku dajakých dobrôt. následne z vedľajšiej dózy s nápisom  ”ovoce zelenina” vyberte aspoň 4-5 jabĺk a ostatné mňamky podľa vlastného uváženia. Ak sa vám vo veľkom čiernom koši nepodarí nájsť smotana alebo tvaroh, odporúča sa kúpiť/ukradnúť v zlevnenke, alebo ukradnúť v bežnom obchode. med si musíte kúpiť alebo odsockáriť od spolubývajúcich.

všetko zmiešat, naládovať do mlieka, do rúry a do úst. mňam mňam!

 naobed si Michal Mitro navaril fajnové mňam mňam zeleninky zozbierané za Kauflandom krpole a obecne z koša v kuchyňke na 4 patre ulica tvrdého číslo 5, VŠ koleje muni. nasekať, pomiešať, pridať cestoviny od mamky a napchať do gebule!

na večeru si Michal Mitro pripravil vynikajúcu, pravú a jedinečnú sedliacku gadžo kapustnicu (zelňačku). na prípravu tejto vegetariánskej pochúťky je potrebných 150g údeného pleca alebo kolena alebo lakťa, kapustu zo sudu, čo smrdí doma v špajzy v komore v sude, huby sušené nasolené, mrkvu jednu z koša kuchynkového a nehouskový knedlík z billy srbská prošlého data spotřeby. všetko pekne pomýchámé spoločne s cibuľkou, ktorú vám určite požičia spolubydla. nezabudnite dodať škrob bramborový a všetko poslušne napchať do gebuli (rým v próze).

a čo vy? čo by ste dali za to, aby vám navarila skutočná celebrita? napíšte nám do komentára a najoriginálnejší nápad vyhrá večeru pri ne sviečkach síce, ale pri Michalovi Mitrovi celebrite och och!

 

Leave a Reply